Günübirlik Ayder Yaylası Turu

Günübirlik Ayder Yaylası Turu

Yemyeşil Bir Rüya

1.GÜN                                    

 BAYBURT VE GÜMÜŞHANE KALKIŞLI AYDER YAYLASI TURU

  Kalkış noktalarından siz misafirlerimizi karşıladıktan sonra araç içi anlatımlarımız eşliğinde Ayder yolculuğumuza başlıyoruz.

Rize’de kahvaltı ve çay molası için anlaşmalı restoranımızda 45 dakikalık bir mola vereceğiz. Mola süremizin bitişinin ardından bir sonraki durağımız rize bezlerini göreceğiz rize bezleri satış mağazası olacak. Ziyaretimizin ve isteğe bağlı alışverişimizin ardından fırtına deresini görmek ve zipline etkinliğine katılmak için anlaşmalı tesisimizde 30 dakikalık bir molamız olacak.  Coşkulu akan fırtına deresi üzerinde zipline aktivitesine katılıp fotoğraflarımızı çektikten sonra muazzam bir boğaza inşa edilen yaklaşık 1250 taştan yapılan ve deve kuşu yumurtası ile sıvanan meşhur Şenyuva köprüsünü ziyaret etmek üzere yolculuğumuza devam ediyoruz. Şenyuva köprüsündeki mola süremiz 20 dakika olacak. Ziyaretimizin ardından kimler tarafından yapıldığı bilinmeyen, zamanında ticaret noktası üzerinde bulunan ve haberleşme kalesi olarak bilinen Zil Kale’yi ziyaret edeceğiz. Mola süremiz 20 dakika olacaktır. Daha sonrasında yıllık 500 bin yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan; sisiyle ormanıyla, karıyla, yağmuruyla, bin bir derde deva olan doğal kaplıcaları ile insanın içini ısıtan ve ziyaretçilerine bambaşka bir gün yaşatan Ayder Yaylasına çıkıyoruz. Ayder yaylasından bizleri tulum eğlencesi bekliyor. Ayder gezimizin ardından dönüş yoluna geçiyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

  • Lüks araçlaçlar ile ulaşım    
  • Profesyonel rehberlik hizmeti
  • Zorunlu Seyahat sağlık sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  • Ekstra Belirtilen Tüm Aktiviteler
  • Sabah kahvaltısı ve Tüm Yemek Ücretleri

Notlar : 

Rehber ve Acenta yol ve hava şartlarına bağlı olarak içerik aynı kalmak koşulu ile programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. ** Araç kişi sayısına göre farklılık gösterebilir

Rezervasyon Formu

    Tura Katılış Tarihi;