Ege Turları

Ege Turları
1.GÜNGÜMÜŞHANE-BAYBURT– BODRUM
Saat ….da buluşma ve Muğla’ya hareket.
2. GÜNBODRUM – BİTEZ
Sabah yol üzerinde alacağımız kahvaltının ardından Bodrum’a varış. Panoramik Yalıkavak ve Torba Koyu Turları ve Bodrum merkezdeki yürüyüş turumuzdaki rotamız; Zeki Müren Müzesi, Halikarnas Disco,  Barlar Sokağı, Bodrum Kalesi, Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi gezilecek yerler arasında. Alışveriş ve öğle yemeği için serbest zaman. Bodrum’un muhteşem sebzeli dönerinden yemeyi ihmal etmeyin J. Otelimize transfer dinlenmeniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz otelimizin havuzundan ve plajdan faydalanabilirler. Akşam yemeği ve geceleme Bodrum otelde.
3.GÜNBODRUM YAT TURU
Kahvaltımızın ardından Bodrum’un masmavi akvaryum koyları için yat turumuza başlıyoruz. Tam gün yemekli ve muhteşem koylarda verilecek yüzme molalarıyla unutamayacağınız bir yat turunun ardından otelimize dönüş. Oteldeki akşam yemeğimizin ardından Bodrum’un renkli geceleri bizi bekliyor.
4. GÜNBODRUM – GÖKOVA –  MARMARİS
Kahvaltımızın ardından Marmaris’e hareket. Gökova Körfezini fotoğraflayabileceğiniz seyir tepesinde fotoğraf molası. Bizleri bekleyen özel teknemizle Marmaris’in akvaryum gibi denizinde buz gibi sulara kendinizi bırakmanız için yüzme molalarının da olacağı Marmaris Yat Turu. (Balık Çiftliği, Cennet Adası, Fosforlu Mağara, Kadırga Koyu, Kumlubük Koyu, Turunç, Yeşildeniz koyu, İçmeler sahili) Öğle yemeğimizi denizde alıyoruz. Akşam saatlerinde otelimize dönüş. Akşam yemeği ve geceleme Marmaris otelde. Otelde alacağımız akşam yemeğimizin ardından Marmaris geceleri bizleri bekliyor.
5. GÜNKÖYCEĞİZ – DALYAN TEKNE TURU – İZTUZU SAHİLİ – KAUNOS
Kahvaltımızın ardından Dalyan’a hareket. Köyceğiz’de vereceğimiz kısa bir molanın ardından bizleri bekleyen özel teknemizle Dalyan Tekne Turumuza başlıyoruz (ekstra). Önce çamur banyosu yaparak güzelliğimize güzellik katıyor ve sonra da tekrar teknemize binerek Kaunos Antik Kenti kalıntıları olan kaya mezarlarını fotoğraflama imkanı buluyoruz. Gezimizde son durak noktamızda Caretta caretta kaplumağalarının yoğun olarak yaşadığı, dünyanın eşsiz güzelliklerinden birinde “İztuzu Plajı”nda denize girme imkanı.  Tur akışına göre Dalyan üzerindeki restorantta öğle yemeği. Akşam saatlerinde Marmaris’e dönüş.  Dileyen misafirlerimizle Marmaris’in koyları gecede görebileceğiniz Gece Eğlenceli Mehtap turu.
6. GÜNGÖCEK – FETHİYE – SAKLIKENT
Sabah kahvaltımızın ardından Göcek’e hareket. Göcek’e varışta Dünyaca ünlü yatların demirlediği Göcek yat limanı gezisi ve Fethiye’ye varış. Fethiye şehir turu ve ardından Trakya’daki Türkler ile Anadolu’daki Rumların değişimi sırasında tamamen boşaltılmış olan ve günümüzde koruma altındaki Kayaköy (Karmylassos) gezisi ve öğle yemeği için serbest zaman. Öğle yemeğimizin ardından Eşen çayının kuzey güney yönünde Akdenize kadar uzanan çöküntü alanı Saklıkent’e hareket ediyoruz. Buz gibi serin suların aktığı kanyonda yürüyüş ve fotoğraf molamızın ardından Bayburt’a hareket.
KİŞİ BAŞI ÜCRET NAKİT
iki kişilik odada kişi başıTL
3 – 6 yaş çocuk (2 yetişkinle aynı odada)TL
7 – 12 yaş çocuk (2 yetişkinle aynı odada)TL
Tek Kişi Konaklama FarkıTL
Katılımcımız tek kalmak isterse tek kişilik konaklama farkını tur ücretine ekletmek zorundadır.
‘’tur öncesi ödeme alınmamış hiçbir rezervasyon tarafımızca kesin sayılmamaktadır’’

 

 

 

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • Özel otobüslerimiz ile  Ulaşım
  • İlk gün alınacak sabah kahvaltısı
  • 2 gece Bodrum konaklama
  • 2 gece Marmaris konaklama 
  • Otellerde alınacak sabah kahvaltıları

·         Otellerde alınacak akşam yemekleri

  • Seyahat Sigortası,

·         Programda Belirtilen Günlük Geziler,

·         Kokartlı Profesyonel Rehberlik Hizmeti,

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

  • Öğle Yemekleri ve Tüm Yemeklerde Alınan Alkollü – Alkolsüz İçecekler,
  • Müze Giriş Ücretleri

Uyarı

Turun gidişatını ve amacını engelleyici kötü hava, yol gibi olumsuz durumlarda rehber programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir.

Rezervasyon Formu

    Tura Katılış Tarihi;